پازار نسخه استاندارد

نرم افزار پازار استاندارد برای فروشگاهها در ابعاد کوچک ارائه می شود. یعنی به عبارتی فروشگاههایی که فقط نیاز دارند اطلاعات دریافت، پرداخت، خرید و فروش را ثبت نماینـد و به انواع گزارشـات موجودی انبار و حسابها دسترسی داشته باشند می توانند از این نرم افزار استفاده نمایند. این نسخه پازار با کاربری بسیار آسان و بدون پیچیدگی می تواند در ثبت عملیات روزانه فروش و عملیات مالی بهترین گزینه برای شما باشد.

امکانات اصلی نرم افزار

امکانات اصلی نرم افزارکه در نسخه استاندارد قابل استفاده میباشد شامل صدور انواع برگه های خرید و فروش، خزانه داری / بانک / صندوق / چک، انبارداری، تعریف کالای چند واحدی و مدیریت مشتریان میباشد. این نسخه از نرم‌افزار با محیطی ساده و کاربردی، به شما امکان مدیریت ساده و دقیق را برای کسب ‌وکار شما فراهم میسازد.

معیارهای مهم نرم افزار

از معیارهای مهم نرم افزار که در تمامی نسخه های نرم افزار حسابداری پازار ثابت بوده و به شهرت این نرم افزار حسابداری محبوب افزون تر کرده میتوان به گزینه های زیر اشاره داشت.

  • کاربری آسان
  • قیمت مناسب
  • قابلت گزارش دهی
  • خدمات پشتیبانی رایگان
  • پازار کارت اعتباری
  • تنوع محصول

امکانات اختیاری نرم افزار

همچنین، در کنار امکانات اصلی نرم افزار امکاناتی اختیاری برای توسعه قسمت های از نرم افزار قابل اضافه شدن وجود دارد که از جمله آنها میتوان به ترازنامه، سود و زیان و حقوق دستمزد و ... اشاره کرد.

بهترین نرم افزار حسابداری که برای کسب و کارهای کوچک، نیاز به یک برنامه ساده دارند تا اطلاعات دریافت، پرداخت، خرید و فروش را ثبت نمایند و به انواع گزارشات ، موجودی انبار و حسابها دسترسی داشته باشند می توانند از نسخه استاندارد برنامه حسابداری پازار با کاربری آسان برای ثبت عملیات روزانه خرید و فروش و عملیات مالی خود استفاده کنند.